Šajba, šajba, lusk.

4. května 2009 v 21:59 | Alegra
Škola v přírodě... Dejte na to svůj názor.. Pak to sem dám znovu a upravené paní učitelkou.. tedy.., pokud to ona upraví! Ale snad ano!
Celý článek!

Šajba, šajba, lusk.
Dny 27. a 29. května naše třída 6.B strávila na škole v přírodě na hájence v Semetíně.
Celé tři dny tam byly vskutku dobré. První den se žáci ještě pošťuchovali. Hráli spoustu her. Instruktorky si připravily akce a děti je s velkým či malým nadšením plnily. Jídlo bylo dobré.
Ten druhý den už byl v klidu. Už tolik nekřičeli. Chovali se… Slušně! Ale to oni pořád. Zase byly připravené hry a tentokrát to bylo zaměřené na lana! Super lanové překážky. Celé dopoledne se připravovali, jistili se navzájem. Zábavy si užili moc, moc a moc!
Každá stanoviště byla kousek od sebe. Některá méně, některá více! Museli se rozdělit do skupin po třech, aby z každé strany, kde je možné spadnout, byl nějaký 'záchranář'. Tohle byl snad ten největší zážitek CELÉ třídy.
Nastal poslední den! Pro někoho to byla radostná zpráva a pro jiné srdce ryvný šok! Ráno snídaně, pak balení… Úklid pokojů. Paní učitelky donesly nějaké oblečení a vyptávaly se, jestli to něčí není! Něco bylo a nebylo! Něco tam zůstalo… Čas odjezdu se blíží! Přijel pán, který nám poveze spacáky a někomu tašky až do Hranic! Naskládaly se věci a šlo se obědvat! Po pár minutách.. hodinách? Čeká se na zastávce na autobus. Někdo se točí na průlezce.
Jede! Jede! Nasedá se. Usedá se nebo se stojí. Však za chvíli si skoro všichni stoupají. Nastupují totiž staří lidé, tak je musíme pustit. Dojeli jsem na místo.. Do Vsetína! Hodinový rozchod. Každý jde jiným směrem. Někdo do leva, doprava a rovně. Po té hodině, která uběhla celkem rychle, jsme na nádraží. Paní učitelka kouká a.. kouká! Prohlásila, že ujel vlak! Za půl hodiny jede ale další! Tak čekáme… Vlak je tady! Nasedáme, usedáme a… Vlak se rozjíždí… Po nějaké době jsme v.. Hranicích! Hurá..! Konečně doma! Na někoho čekají rodiče, někdo jde domů sám.
Název 'Šajba, šajba, lusk.', je název jedné hry. Na způsob kámen, nůžky, papír!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama